Apartamentai "Plukė"

Rezervuojame apartamentus vasaros poilsiui
Kontaktai
Plukių 3a LT-00155,PALANGA
Telefonas +370 616 72287
+370 600 00922
E-mail: apartamentai.pluke@gmail.com

GPS
55.9299, 21.0701


Palanga, lankytinos vietos


Palanga - pats didžiausias, populiariausias ir universaliausias Lietuvos pajūrio kurortas. Daugelis čia atvyksta pailsėti, atitrūkti nuo kasdienybės, įkvėpti gaivaus pajūrio ir pušynų oro bei pasigrožėti ypatingais balto smėlio paplūdimiais ir kopomis.

Kurorte ne tik galima nuostabiai pailsėti, tačiau čia veikia ir daugybė užeigų, kavinių, restoranų, diskotekų, barų ir naktinių klubų, kazino. Mėgstantiems aktyvų poilsį - vandens motociklai, dviračiai, žirgai, teniso kortai, baseinas, pirčių kompleksas ir t.t. Pasivaikščiojimui ar pasivažinėjimui dviračiu – daugybė takų.

Palanga – į medžių ūksmę paniręs kurortas, gražus bet kuriuo metų laiku. Žiemą kurortas puikiai tinka rengti konferencijoms, verslo susitikimams, Naujųjų Metų sutikimo šventei, taip pat čia susigundo atvykti ir romantiški bei ramybės išsiilgę poilsiautojai ir turistai.

Palangos botanikos parkas - vienas iš gražiausių, geriausiai išsilaikiusių ir tvarkomų parkų Lietuvos pajūryje. Jį grafas Feliksas Tiškevičius įkūrė 1897 m. Tais pačiais metais buvo pastatyti Grafo Felikso Tiškevičiaus rūmai (dabar Gintaro muziejus ).

Birutės kalnas. Reliktinė kopa, kaip aukščiausia Palangos pajūrio kopa, jau nuo XVII a. pažymėta visuose stambesniuose žemėlapiuose.Birutės kalno pavadinimas siejamas su romantiška legenda apie šventą ugnį kūrenusią vaidilutę Birutę, kunigaikščio Kęstučio žmoną ir Vytauto motiną.

J. Basanavičiaus gatvė. Pagrindinė gatvė vedanti link jūros. Čia susikoncentravusi didžioji Palangos kavinių, restoranų bei pramogų dalis.

Jūros tiltas. Nuo 1892 m.tiltas tapo mėgstama pasivaikčiojimų vieta. Laikas, jūros bangos ir vėjas niokojo šį statinį. 1997 m. pastatytas naujas tiltas, kurio ilgis - 470 m.

Pajūrio regioninis parkas. Išsidėstęs į pietus nuo Botanikos parko ir tęsiasi iki Klaipėdos m. Įkurtas 1992 m. rugsėjo mėn. Parko plotas- 5602 ha. Parke yra Placio gamtinis rezervatas, Karklės botaninis, Kalotės botaninis- zoologinis, Olandų kepurės kraštovaizdžio, Nemirsetos ir Šaipių kraštovaizdžio draustiniai, Karklės talasologinis bei etnokultūrinis draustiniai. Po pajūrio regioninį parką galima keliauti pėsčiomis, dviračiais ar žirgais.

Švč. Mergelės Marijos ėmimo į dangų bažnyčia.1897 - 1906 m. pagal švedų architekto K. Strandmano projektą buvo pastatyta neogotikinė katalikų bažnyčia. Šis 76 metrų statinys ir šiandien yra aukščiausias Palangoje. Bažnyčia pasižymi puikia akustika.

Palangos gintaro meistrų gildija Parodomosiose gintaro apdirbimo dirbtuvėse įsikūrę Palangos gintaro meistrų gildijos nariai demonstruoja gintaro apdirbimo technologiją nuo paprasto gintaro gabalėlio iki pilnai pagaminto gaminio, tą gali padaryti ir čia apsilankantieji. Veikia gintaro meistrų gaminių salonas-paroda, kur galima įsigyti patikusi gaminį.